piątek, 14 marca 2014

WŁĄCZ SIĘ W ...

 http://www.biblioteki.org/repository/PLIKI/Tydzien_z_Internetem2014/BIBLIOTEKI_ORG_BANER_tydzien-z-internetem.png       2014
   Gminna  Biblioteka  Publiczna  w  Starym Brusie zaprasza seniorów na spotkanie w ramach Tygodnia z Internetem 2014, które odbędzie się 26 marca o godz. 11.00 w siedzibie biblioteki. Spotkanie ma na celu wprowadzenie osób starszych w świat Internetu w celu rozwijania ich pasji, kompetencji oraz aktywniejszego angażowania się w życie społeczne.     
    Dzięki technologii transmisji online specjaliści od nauczania seniorów korzystania z Internetu zawitają w każdej placówce, która włączy się do transmisji.  Spotkanie  potrwa ok. 2 godz. w czasie których prowadzone będą warsztaty z podstaw korzystania z Internetu.
W związku z formą spotkania – transmisja online na żywo – realizacja scenariusza możliwa jest wyłącznie w określonym czasie w ciągu Tygodnia z Internetem 2014.
    Zapraszamy również wolontariuszy, którzy z pewnością będą pomocni jako osoby asystujące uczestnikom spotkania przy posługiwaniu się komputerem i korzystaniu z Internetu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  pod numerem telefonu 82 5912109.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz