czwartek, 27 listopada 2014

SPOTKANIA Z PASJAMI - KATARZYNA GROCHOLAOstatnie „Spotkanie z pasjami” w GBP w Starym Brusie.

W czwartek, 4 grudnia, odbędzie ostatnie spotkanie w ramach II edycji projektu Fundacji Orange „Spotkanie z pasjami”. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Grochola.
   Katarzyna Grochola to polska pisarka, która pasję tworzenia miała już od dzieciństwa. Podczas spotkania z seniorami opowie o zamiłowaniu do pisarstwa i innych swoich pasjach. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania.
 „Spotkanie z pasjami” to cykl wirtualnych spotkań, na które zaproszeni są wszyscy seniorzy. Celem projektu jest aktywizacja seniorów, sprawianie by wyszli z domu i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym, by nawiązali nowe znajomości. Pomysłodawcą tego ogólnopolskiego projektu jest Fundacja Orange, która w 2013 roku uzyskała grant z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ten sposób zrodził się pomysł. Dzięki niemu seniorzy mogą dzielić się własną wiedzą i doświadczeniami z innymi.
   Spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia o godz. 11.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Brusie będzie ostatnim w drugiej edycji projektu. Wstęp wolny.
Mamy nadzieję na III edycję projektu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz