czwartek, 30 stycznia 2014

Megamatma w biblioteceOferujemy młodzieży to co lubi najbardziej - technologie i nowinki - udostępnimy e-zasoby MegaMatma.pl w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Brusie.(czytelnia internetowa)

Co to jest MegaMatma.pl?
Serwis MegaMatma.pl to nowe technologie w edukacji.
  Na jednej stronie portalu www.megamatma.pl zgromadzona jest wiedza z matematyki przydatna na każdym poziomie edukacji. Od szkoły podstawowej (klasy 4-6), przez gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną i studia.
  Treści o wysokiej jakości merytorycznej, odpowiadające nowej podstawie programowej (z rozszerzeniem), recenzowane w całości (pod kątem dydaktycznym i merytorycznym) przez uznanego rzeczoznawcę MEN dr Alicję Molęda, tworzone przez nauczycieli praktyków i pracowników naukowych.

  Wkraczamy w nową erę! Erę uczenia się w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, bez konieczności dźwigania ciężkich książek, poszukiwania starych zeszytów i zbiorów. W jednym miejscu w internecie mamy komplet książek, zbiorów zadań i tablic matematycznych. To właśnie jest MegaMatma.pl
.
  MegaMatma dostępna na bibliotecznych komputerach to możliwość rozwiązywania testów i arkuszy maturalnych on-line, powtarzania materiału z poprzednich lat, przypomnienia wzorów i definicji.

Zapraszamy do korzystania z serwisu  megamatma.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz